made with love - зроблено з любов'ю

We joined the boycott of russian and belarusian products.

Support Ukrainians. Glory to Ukraine!

Ми приєдналися до бойкоту російської та білоруської продукції.

Підтримайте Українців. Слава Україні!
КУПУЙ МЕБЛІ В КРЕДИТ І КОРИСТУЙСЯ з насолодою

Поки твої друзі чи знайомі збирають гроші на нові меблі - Ви вже ними давно  користуєтесь і замовляєте нові!

ВИГІДНІ УМОВИ

Максимально вигідні умови на кредитування.

НЕОБХІДНА ТІЛЬКИ КАРТКА БАНКУ

Усе, що потрібно для оформлення, – це картка ПриватБанку з достатнім кредитним лімітом.

24 місяці кредитування

Дорогі меблі можна розбивати на більш тривалий строк – до 24 місяців.

МИТТЄВЕ ОФОРМЛЕННЯ ДОГОВОРУ

Замовляйте меблі в кредит в максимально короткий час (оформлення договору триває не більше однієї  години).Оплата товару за сервісом 

"Оплата частинами" або 

"Миттєва розстрочка"


Як дізнатися про доступний ліміт і кількість доступних угод за сервісом "Оплата частинами"?

Ви можете дізнатися доступний ліміт за кредитом «Оплата частинами»: надіславши SMS із командою CHAST на номер 3700* (+380920003700 – для SMS із-за кордону); за допомогою мобільних додатків «Оплата частинами» та «Приват24»; в особистому кабінеті на сайті «Оплата частинами» або в Інтернет-банку Приват24. Оформляти одночасно можна до 10 угод, поки дозволяє ліміт за сервісом.
* Альтернативні номери: 10060, 7660. Вартість SMS – згідно з тарифами вашого мобільного оператора.

Як я можу стежити за списанням платежів на погашення договору за сервісом «Оплата частинами»?

Виписка за сервісом «Оплата частинами» доступна Вам в Інтернет-банку Приват24, меню «Мої рахунки», вкладка «Оплата частинами». На цій вкладці Ви можете переглянути інформацію: про суму щомісячного платежу; суму заборгованості; доступного ліміту за сервісом «Оплата частинами». Тут же видно, скільки платежів вже здійснено та скільки залишилося. А також у мобільному додатку «Оплата частинами».

За допомогою якої картки можна оплатити покупку за сервісом «Оплата частинами»?

Картки ПриватБанку або А-Банку: картки «Універсальна»; картки «Універсальна Gold»; елітні картки для VIP-клієнтів (Platinum, Infinite, World Signia/Elite)

Як підвищити доступний ліміт за сервісом «Оплата частинами»?

Ліміт за сервісом "Оплата частинами" встановлюється автоматично і залежить від встановленого ліміту по кредитній картці. Для підвищення ліміту по Оплаті частинами рекомендуємо підвищити ліміт по кредитній картці.

Як списуються платежі за схемою «Оплата частинами»?

Перший платіж списується з кредитної картки клієнта в момент купівлі, а всі подальші платежі списуються з картки автоматично, згідно з чеком-договором. Клієнту щомісяця необхідно до 25 числа тільки поповнювати картку будь-яким зручним способом (банкомат, ТСО, Приват24, каса відділення). У разі відсутності надходжень платежів за користування сервісом джерелом погашення договору є кредитна картка. 

До якого числа кожного місяця потрібно вносити платіж на картку для погашення договору за сервісом «Оплата частинами»?

Якщо Ви хочете погасити заборгованість в рахунок особистих коштів, то суму щомісячного платежу потрібно вносити до дати списання (число оформлення покупки). Якщо це вихідний, то кошти на картку потрібно вносити в останній робочий день перед датою списання. Якщо списання щомісячного платежу відбувається в рахунок кредитних коштів, то вносити суму платежу потрібно до 25 числа. Якщо це вихідний, то кошти на картку потрібно вносити в останній робочий день перед датою списання. Дата списання платежу – це число оформлення договору за сервісом.

Які умови дострокового розірвання договору?

Клієнт має право за погодженням із банком здійснити дострокове повне повернення кредиту з одночасною сплатою всіх платежів, що виникли за договором на дату повного повернення. Про намір дострокового повного повернення кредиту клієнт зобов’язаний повідомити банк шляхом подання заявки через один з каналів: Інтернет-банк Приват24; мобільний додаток «Оплата частинами»; відділення банку; ТСО (кнопка «Оплата частинами»); звернувшись на гарячу лінію банку за телефоном 3700.

Чи має банк право вносити зміни в договір?

Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.

Які можливі наслідки для клієнта в разі користування банківською послугою або невиконання ним зобов’язань за договором про надання цієї банківської послуги?

Для погашення заборгованості за кредитом клієнт доручає банку встановити регулярний платіж шляхом здійснення щомісячного списання грошових коштів з кредитної картки в розмірі платежу та в строки, зафіксовані в чеку (здійснювати договірне списання). При цьому клієнт зобов’язується підтримувати на кредитній картці залишок, достатній для виконання такого договірного списання, шляхом внесення коштів на рахунок кредитної картки до дати, зазначеної в чеку.
За неможливості застосувати договірне списання регулярного платежу з кредитної картки (бракує коштів/картку заблоковано тощо), погашення заборгованості здійснюється клієнтом на окремий рахунок, що відкривається індивідуально під кожний кредит у момент виникнення простроченої заборгованості та стає новим джерелом погашення кредиту.
Регулярний платіж (тіло та проценти), який не було списано в строк, зазначений у договорі, через нестачу коштів в момент списання банком регулярного платежу, вважається простроченим починаючи з наступного дня.
У разі настання простроченої заборгованості за кредитом нараховується пеня в розмірі 15% річних від суми простроченої заборгованості (але не більше за подвійну облікову ставку НБУ). Пеня нараховується за кожний день прострочення виконання.
Пеня нараховується в разі прострочення платежу в період строку дії договору. Після закінчення строку дії договору в разі його непогашення пеня не нараховується.
У разі прострочення останнього платежу за графіком за договором застосовується відповідальність згідно зі ст. 625 ЦКУ. Розмір відповідальності – 10% річних від суми простроченого тіла та прострочених процентів за кредитом.


Алгоритм перевірки ліміту сервісу

"Оплата частинами" через мобільнийдодаток Приват24
Орієнтовна сума договору по сервісу "Оплата частинами", грн
Орієнтовна сума договору по сервісу "Миттєва розстрочка", грнАлгоритм оплати по сервісу

"Оплата частинами" чи "Миттєва розстрочка "

через мобільнийдодаток Приват24